українська російська англійська
Початкове технічне моделювання у позашкільних закладах освіти - збереження народних традицій
24.01.2012 | 17:41
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Нещодавно у Львові відбувся Всеукраїнський семінар-практикум голів обласних методичних об'єднань позашкільних закладів освіти з початкового технічного моделювання: «Технічна творчість у формуванні світогляду сучасної дитини».

Організатори семінару -  Український державний центр позашкільної освіти та  Центр творчості дітей та юнацтва Львівщини.

Основна мета семінару – визначення важливих складових у формуванні світогляду сучасної дитини із застосуванням нетрадиційних методик та збереженням національних традицій.

Під час роботи семінару розглянуто питання розвитку та підтримки  технічної творчості  як невід’ємної складової всебічного розвитку дитини ІІІ тисячоліття, збереження національних традицій – важливого чинника патріотичного виховання та розвитку творчих здібностей учнів в гуртках технічної творчості.

У рамках семінару проведено лекції, майстер-класи, тренінги, відкриті уроки, круглий стіл з актуальних питань технічної творчості учнівської молоді.

Учасники семінару-практикуму ознайомились з ефективним досвідом організації початкового-технічного моделювання  Центру творчості дітей та юнацтва Галичини та Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Львівської міської ради.

Також учасники отримали збірники методичних рекомендацій, сценарії відкритих уроків та презентацій з розгортками та розробками з початкового технічного моделювання з досвіду роботи закладів позашкільної освіти Львівської області.

 

версія для друку