українська російська англійська
На перший Київський інвестиційний форум столиця вийде з пропозиціями на суму понад 100 млрд. грн.
24.01.2012 | 17:30
Київська МДА

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов  доручив пришвидшити роботу з відпрацюванням інвестиційних пропозицій та запропонувати інвесторам не тільки великі проекти, а й ті, реалізація яких є вкрай актуальною для столиці і киян.

Як звітували в головному управлінні економіки та інвестицій, Київською міською державною адміністрацією проведена велика робота із формування бази інвестиційних пропозицій. Передбачається, що на інвестиційний форум, який відбудеться у столиці 29 березня 2012 року, Київ вийде з пропозиціями на суму 100-120 млрд. грн. Фахівці очікують, що не менш ніж 25 % проектів зацікавлять інвесторів.

Серед проектів, до реалізації яких міська влада планує залучити інвесторів, відпрацьовуються облаштування підземних переходів, встановлення зупинкових комплексів, благоустрій вулиць, встановлення WI-FI та мобільного зв’язку у метрополітені, будівництво паркінгів. Стратегічними та важливими для економіки столиці проектами, які також будуть винесені на Київський інвестиційний форум визначено будівництво четвертої лінії метрополітену у бік мікрорайону «Вигурівщина-Троєщина», будівництво бізнес-району «Київ-Сіті» та автодорожніх тунелів.

Загальна ж вартість проектів, включених до Стратегії  розвитку міста Києва до 2025 року складає 176 млрд. грн.

За інформацією головного управління економіки та інвестицій, на сьогодні при КМДА створено базу інвестиційних пропозицій, до якої увійшло 1 тис. 569 проектів, із них 917 проектів надано районними державними адміністраціями.

Головним управлінням вже відпрацьовано 45 проектів на загальну суму 52,5 млрд. грн., які найближчим часом будуть запропоновані інвесторам, а перші сім інвестиційних проектів вже виставлено на інвестиційний конкурс, який наразі триває.

версія для друку