українська російська англійська
Кримські інваліди отримали ключі від 21 автомобіля
25.01.2012 | 10:48
Рада Міністрів АРК

На сьогоднішній день на території Криму проживає понад 120 тисяч людей з обмеженими фізичними можливостями, з них на обліку для забезпечення автотранспортом перебуває 3306, в тому числі 1002 - інваліди війни. Нинішній уряд приділяє велику увагу забезпеченню благополуччя кожної людини. У зв'язку з цим у новому році продовжується надання автомобілів для ветеранів та інвалідів усіх категорій.

Міністр соціальної політики Криму Олена Семичастна і начальник виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань в АРК Тетяна Звєрєва вручили ключі від 21 машини кримчанам з обмеженими фізичними можливостями різних категорій.

«Я хочу вам побажати, щоб ці машини служили на благо вам і вашим родинам. Я розумію, що здоров'я не можна додати автомобілем, але полегшити життя він може», - звернулася до присутніх Олена Семичастна.

Автомобілі як засобу протезування отримали інваліди війни, інваліди з дитинства, інваліди загального захворювання, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, сім'ї з двома інвалідами і люди, які стали інвалідами внаслідок трудового каліцтва.

Серед наданих машин 11 були придбані за рахунок коштів державного бюджету, 10 - за рахунок коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань в АРК.

 

 

версія для друку