українська російська англійська
Виплати кримчанам з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності будуть збільшені на 20%
25.01.2012 | 11:10
Рада Міністрів АРК

Відбулося засідання правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в Криму, на якому було затверджено бюджет відділення на 2012 рік. У порівнянні з минулим роком було вирішено збільшити його на 20%, тому бюджет Фонду складе понад 285 мільйонів гривень.

«Соціальна турбота є пріоритетом влади, і питання, які ми сьогодні обговорювали, дуже важливі. Завдяки збільшенню бюджету Фонду буде збільшено кількість коштів на оплату допомоги з тимчасової втрати працездатності на 18%, по вагітності та пологах - на 17%, на оздоровчі заходи - на 35%», - повідомила міністр соціальної політики автономії Олена Семичастна.

Також прийнятою постановою «Про бюджет Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2012 рік» передбачено понад 3 мільйони гривень на оплату санаторно-курортних путівок. У ході засідання було відзначено, що з наданих на перший квартал 67 санаторно-курортних путівок тільки 5 напрямків в санаторії Одеси, а всі інші на оздоровлення в здравницях Криму.

«Наше головне завдання, щоб кожен кримчанин відчув ефективність і результативність нашої роботи», - резюмувала Олена Семичастна.

 

версія для друку