українська російська англійська
Мінрегіон поширюватиме кращий досвід у галузі енергозбереження та імпортозаміщення
25.01.2012 | 11:19
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Мінрегіон поширюватиме кращий досвід регіонів у галузі енергозбереження та імпортозаміщення. На цьому наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк, під час селекторної наради присвяченої перебігу опалювального періоду та діяльності взимку підприємств житлово-комунального господарства, що відбулася у будинку Уряду 24 січня.

«Кращий досвід енергозбереження та імпортозаміщення, накопичений у деяких регіонах, треба вивчати і поширювати. Таке протокольне доручення Мінрегіону я пропоную записати. У Житомирській області є приклади використання на котельнях торфу, палетів, у Полтавській області – когенераційних установок. Досвід регіонів з цих питань ми повинні подивитися і максимально поширювати!» – наголосив Анатолій Близнюк.

За повідомленням першого заступника голови Житомирської облдержадміністрації Миколи Олещенка, у 2011 році на Житомирщині було переведено на альтернативне паливо 12 котелень, а у поточному планується ще 30.

версія для друку