українська російська англійська
Микола Азаров: Необхідно налагодити в Україні виробництво спецтехніки для роботи в складних погодних умовах
25.01.2012 | 12:26
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє про необхідність налагодження в Україні виробництва спеціальної техніки для роботи в екстремальних погодних умовах. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів.

За його словами, під час сильного снігопаду, який пройшов днями по всій території України, вдалося справитися із ситуацією і оперативно відновити життєдіяльність країни. Але при цьому, зауважив Микола Азаров, люди все таки зіткнулися з певними проблемами. За його словами, це пов’язано з тим, що в Україні досі не вистачає спеціальної техніки, не відпрацьовані маневри технікою і ресурсами. Крім того, недостатнє інформування і роз’яснення громадянам елементарних речей теж призводить до трудностей в роботі служб: наприклад, люди не розуміють, що покинуті на проїжджій частині автомобілі унеможливлюють прибирання снігу з вулиць.

Микола Азаров наголосив: країна має бути краще підготовленою до складних погодних умов. За його словами, це можна забезпечити, зокрема, шляхом налагодження виробництва вітчизняної спеціальної техніки: «Треба подумати про вітчизняне виробництво снігоприбиральної техніки, про краще нормативне забезпечення дій в екстремальних погодних умовах, про додаткове обладнання шляхів засобами, які полегшать рух у складних погодних умовах. Від елементарного: наприклад, високих маркерів, які позначають узбіччя доріг тощо».

 

версія для друку