українська російська англійська
Вінницька влада підписала Угоду про взаємодію і співпрацю з обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані
25.01.2012 | 13:13
Вінницька ОДА

З метою збереження злагоди, забезпечення гідного рівня життя ветеранів війни, інвалідів, учасників бойових дій, членів сімей загиблих, створення належних умов їх життєзабезпечення та шанобливого ставлення, усвідомлюючи необхідність посилення соціального захисту ветеранів війни керівництво області домовилося про спільні дії у вирішенні проблем цих людей і 24 січня було підписано Угоду про взаємодію і співпрацю обласної влади з Вінницькою обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані.

Голова облдержадміністрації Микола Джига зазначив, що підписання цього документу покладе новий етап у взаємовідносинах з такою поважною громадською організацією. За його словами, влада завжди підтримувала і буде надалі все робити, аби допомога була адресною і відчутною для тих, хто її потребує.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк відмітив, що підписання цієї Угоди є знаковою подією, яка свідчить про те, що сьогодні ведеться активний діалог між владою і суспільством. Щодо конкретних питань, які стосуються виділення коштів на підтримку сімей загиблих в Афганістані, учасників бойових дій, то Сергій Татусяк зазначив, що цьогорічний бюджет області досить напружений, але з боку депутатського корпусу будуть прийматися відповідні рішення щодо реалізації усіх пунктів підписаної Угоди. У свою чергу голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин подякував представникам влади за розуміння і підтримку, сподіваючись на тісну подальшу співпрацю і вирішення нагальних проблем людей, які виконуючи свій службовий обов‘язок, на сьогодні залишились в певній мірі беззахисними.

версія для друку