українська російська англійська
Досвід Житомирщини я використання альтернативних джерел енергії перейматимуть інші області
25.01.2012 | 14:04
Житомирська ОДА

Досвід Житомирщини по використанню альтернативних джерел енергії перейматимуть інші області. Про це йшлося під час всеукраїнської селекторної наради під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка.

Як повідомив перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Микола Олещенко, опалювальний сезон на Житомирщині проходить у межах норми. На території області працює 946 котелень різних форм власності (100%), які забезпечують тепловою енергією всі 8402 житлових будинки, 645 дошкільних закладів, 820 навчальних закладів, у тому числі 17 шкільних інтернатів, 64 лікарні.

Стан розрахунків за спожитий природний газ у поточному році кращий, ніж у минулому. На даний час заборгованість підприємств теплоенергетики становить 113,2 млн. грн. Рівень оплати за спожитий природний газ по області за 2011 рік становить 77,7% ( по Україні 63%). Крім того, проведені розрахунки з погашення боргів минулих років на загальну суму 105,1 млн. грн. Заборгованість населення за послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання складає 69,9 млн. грн.

На 9 підприємствах з 13 здійснено енергетичний аудит суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

На селекторній нараді було відзначено, що Житомирщина має гарний досвід по використанню альтернативних джерел енергії. Іншим областям потрібно опрацювати його і враховувати у своїй роботі.

 

версія для друку