українська російська англійська
Україна та США готуються до чергового засідання українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій
25.01.2012 | 14:19
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров та Економічний радник Посольства США Шевер Волтмер під час зустрічі у Києві обговорили стан підготовки до четвертого спільного засідання українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій.

Україна, як зазначив Володимир Бандуров, пропонує під час засідання розглянути питання усунення нетарифних бар’єрів у двосторонній торгівлі, зокрема, в частині дії антидемпінгових заходів до української продукції.

Водночас у розділі «Митна справа» Україна пропонує до обговорення питання укладання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполучених Штатів Америки про взаємну адміністративну допомогу в митних справах.

Заступник Міністра зауважив, що українська сторона підтримує ініціативу американської сторони щодо проекту Плану спільних дій України і США в митній сфері, спрямованого на підвищення ефективності української системи митного контролю і готова розглянути проект відповідного документа.

Крім того, у розділі «Авіація» проекту Порядку денного американська сторона запропонувала обговорення дій України, спрямованих на забезпечення переведення її з другої до першої категорії безпеки польотів рейтингу Федеральної авіаційної адміністрації США та на приведення нормативно-правової бази у відповідність з прийнятим Повітряним Кодексом України з метою підвищення безпеки польотів.

За словами Володимира Бандурова, Україна під час чергового засідання Ради пропонує винести на обговорення питання співробітництва у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях та в енергетичній сфері, зокрема підвищення енергобезпеки України.

«Впевнений, що четверте засідання ради пройде успішно, дасть можливість визначити перспективи подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва та дозволить виробити ефективні засоби подальшого зміцнення економічної співпраці між нашими країнами», - наголосив Володимир Бандуров.

 

версія для друку