українська російська англійська
На Черкащині з ізраїльськими спеціалістами обговорено питання реалізації інвестиційних проектів для модернізації Умані
25.01.2012 | 18:55
Черкаська ОДА

Днями, в рамках роботи міждержавного комітету розвитку міста Умані Черкаського району, який був створений за підсумками візиту Президента України Віктора Януковича в Державу Ізраїль, до Умані завітала делегація ізраїльських спеціалістів. Очолив делегацію голова Національної водної компанії Держави Ізраїль «Мекорот», Алекс  Віжніцер.

У ході візиту гості зустрілися з міським головою Умані Юрієм Бодровим. Було обговорено питання про реалізацію інвестиційних проектів щодо спільного плану дій для модернізації міста. Заплановано не лише врахувати потреби понад 80 тис. уманців, але й тисяч юдейських паломників, котрі щороку відвідують Черкащину.

Делегація відвідала могилу Цадика Нахмана й синагогу, оглянула історико-культурний центр брацлавських хасидів і ознайомилася з інвестиційно-привабливими проектами міста.

Сьогодні також відбулася зустріч голови Черкаської обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні паном Реувеном Дін Ельом і головою Національної компанії Держави Ізраїль «Мекорот» паном Алексом Віжніцером, у ході якої було обговорено комплексну програму розвитку інфраструктури міста Умані на найближчі п’ять років під координуванням міждержавної робочої групи. В контексті цієї програми розглядалось питання фінансування мікромістечка модульного типу на 2,5 тис. місць з усім комплексом житлово-комунальних послуг. Також було обговорено питання забезпечення Умані питною водою, ремонту доріг у місті та створення транспортної компанії, яка забезпечуватиме внутрішні перевезення  по місту, а  на базі міської лікарні – Центру надання медичних послуг.

Наступним кроком українсько-ізраїльської співпраці стане запланована на кінець лютого спільна конференція представників бізнесу обох сторін, що братимуть участь в реалізації інвестиційних проектів.

За результатами зустрічі керівник області дав ряд доручень Головному управлінню інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин а також певним обласним службам щодо втілення у життя обговорених проектів.

 

версія для друку