українська російська англійська
26 cічня - робочий візит Віце-прем'єр-міністра Бориса Колеснікова до Литви
26.01.2012 | 11:05
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

26 січня 2012 року Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков перебуватиме з робочим візитом у Вільнюсі (Литва).

У Вільнюсі Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков  зустрінеться з Прем’єр-міністром Литовської Республіки Андрісом Кубілюсом, Міністром транспорту та комунікацій Литовської Республіки Єлігіюсом Масюлісом та Міністром господарства Литовської Республіки Рімантасом Жілюсом.

Під час зустрічей будуть обговорені питання створення максимально сприятливих умов для розвитку торговельно-економічних відносин, включаючи зміцнення зв’язків між представниками бізнесу, і, як наслідок, усунення бар’єрів, що стримують розвиток співробітництва у транспортній галузі.

Також йтиме мова про реалізацію домовленостей між країнами у торговельно-економічному секторі, виконання положень Дорожньої карти розвитку стратегічного партнерства між Україною та Литвою на 2011-2012 роки, залучення литовських інвестицій у розвиток української інфраструктури (будівництво та ремонт автошляхів, аеропортів, спорудження готелів, зокрема, в рамках підготовки до футбольного чемпіонату Євро-2012), розширення географії та збільшення обсягів вантажопотоків поїзда комбінованих перевезень «Вікінг».

  У рамках робочого візиту Віце-прем’єр-міністр України також відвідає залізничний митний пункт Кена. Крім того, Борису Колеснікову буде презентовано агентство «Інвест Литва».

 

 

версія для друку