українська російська англійська
Івано-Франківська ОДА і компанія "ЛУКОЙЛ" підписали угоду про фінансування соціальних проектів на 2012 рік
26.01.2012 | 10:27
Івано-Франківська ОДА

25 січня голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк і Генеральний директор ПрАТ «Лукор» і ТОВ «Карпатнафтохім» Сергій Чмихалов у присутності журналістів підписали Угоду між Івано-Франківською ОДА і ВАТ «Нафтова компанія «ЛУКОЙЛ» про фінансування соціальних проектів на 2012 рік.

Як поінформував Сергій Чмихалов, «це продовження плідної співпраці між компанією та Івано-Франківською областю». Зокрема, у 2011 році російська компанія «ЛУКОЙЛ» вклала у соціальні проекти Івано-Франківщини понад 4 млн.грн. а у 2012 році планує вкласти 7 млн. грн.

Найбільшу частину коштів передбачено спрямувати на розвиток дитячо-юнацького хокею, підтримку дитячих спортивних шкіл та клубів. Виділятимуть кошти і на ремонт концертної зали у Калуші та спорудження котельні для обласного академічного муздрамтеатру ім. Івана Франка.

За словами Сергія Чмихалова, обласна влада Прикарпаття надає підтримку діяльності підприємства «Карпатнафтохім», яке є підрозділом «ЛУКОЙЛУ». В минулому році компанія інвестувала у розвиток заводу 33 мільйони доларів США, а в цьому році планує збільшити інвестування до 60 мільйонів доларів.

Довідково. Угоду про співпрацю між Івано-Франківською облдержадміністрацією та ВАТ «Нафтова компанія «ЛУКОЙЛ» підписали 14 грудня 2010 року голова ОДА М.Вишиванюк та Президент ВАТ «Нафтова компанія «ЛУКОЙЛ» В.Алекперов.

версія для друку