українська російська англійська
В Україні проходить другий конкуренційний форум
26.01.2012 | 12:12
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

26 січня у Києві розпочалася робота дводенного другого форуму України з питань конкуренції – 2012, який організований за офіційної підтримки Антимонопольного комітету України.

Метою форуму є обговорення основних тенденцій у сфері захисту конкуренції на ринках України, країн СНД та ЄС, підвищення порозуміння розуміння між бізнесом та органами Комітету, обмін міжнародним досвідом щодо конкурентного правозастосування.

Серед основних доповідачів – поважні гості другого форуму: Керівник Федеральної антимонопольної служби Росії Ігор Артем’єв, Голова Міждержавної ради з антимонопольної політики (МРАП), Голова Агентства Республіки Казахстан із захисту конкуренції Мажит Єсєнбаєв, Голова Комісії із захисту конкуренції Болгарії Петко Ніколов та представник Генерального директорату з питань конкуренції Європейської Комісії Сем Пітерс.

«Посилення ролі конкуренції як засобу регулювання економічних відносин на національному та міжнародному рівнях – це шлях до підвищення ефективності економіки, подальшого зростання суспільного добробуту, – зазначив Василь Цушко у вітальному виступі. – Форум повинен стати платформою для обміну досвідом у формуванні принципів і розробці методів стимулювання справедливої конкуренції».

Під час першої сесії учасники Форуму розглянуть практику органів Комітету у сфері протидії зловживанням монопольним становищем та проведення спільних розслідувань країн-учасниць МРАП.

Окрема сесія присвячена взаємодії конкурентних відомств і галузевих регуляторів для забезпечення розвитку конкуренції.

Особливу увагу на форумі буде приділено темі вдосконалення  контролю за економічними концентраціями.

Учасники заходу розглянуть особливості застосування програми звільнення від відповідальності учасників картелів, а також практику боротьби з недобросовісною конкуренцією, зокрема оманливою рекламою.

Участь у форумі беруть високопосадовці, представники конкурентних відомств, державних та судових органів, бізнесу та юридичних компаній. 

 

версія для друку