українська російська англійська
У 2011 році на Волині усиновлено 38 волинських діток
26.01.2012 | 09:23
Волинська ОДА

Сьогодні у Волинській області проживає 1908 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, з них 1266 перебувають під опікою та піклуванням громадян. 233 – проживають в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. У 2011 році до будинків сімейного типу та прийомних сімей влаштовано 30 дітей, створено 4 дитбудинки сімейного типу та 7 прийомних сімей. Під опіку  громадян взято 247 дітей. Загалом на сьогодні - 19 будинків сімейного типу і 59 прийомних сімей, повідомив заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк.

«Ми комплексно працюємо та націлюємо керівників в районах, ведеться активна інформаційна робота із підготовки потенційних батьків, які хочуть усиновити дитину-сироту», - підкреслив заступник голови ОДА. -  В усьому має бути відповідальний підхід і усвідомлений вибір громадян».

«На Волині минулого року громадянами України усиновлено 38 дітей. У цьому році продовжує цю роботу. Для нас важливо, аби кожна волинська дитина була захищена. Працюватимемо, щоб прийомні сім’ї  поступово набували статусу будинків сімейного типу. Для цього в державі та області кошти є. Питання захисту прав дітей-сиріт й надалі залишається одним із пріоритетів в роботі обласної влади. Разом з тим, важливо, щоб батьки також усвідомлювали відповідальність за дітей», - наголосив Олександр Курилюк.

Важливим аспектом у роботі  обласної влади є і розвиток дошкільної освіти області. «Волинь має суттєві плани з розбудови дошкільної мережі, вони реалізовуватимуться трьома шляхами: чи-то реконструкція, чи-то капітальний ремонт, чи-то будівництво нових садочків. Регіон отримує на ці цілі значні капіталовкладення», - наголосив заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк.

 

версія для друку