українська російська англійська
Держрезерву України повернули самовільно відчужені матеріальні цінності
26.01.2012 | 15:53
Прес-служба Державного агентства резерву

Протягом 2011 року, згідно з актами на закладення в порядку повернення самовільно відчужених матеріальних цінностей, Держрезерву повернуто матеріальні цінності державного та мобілізаційного резерву. Голова Державного агентства резерву України Олексій Лелюк розцінює цей факт як досягнення.

Так, АТВТ «Мелітопольський консервний завод» перерахував на рахунок Держкомрезерву кошти в сумі 51207,40 грн. за самовільно відчужені матеріальні цінності державного резерву, згідно з заявою про визнання кредитором у справі про банкрутство. ВАТ «Радехівський КХП» перерахував на рахунок Держкомрезерву кошти в сумі 384790,42 грн. (в т.ч. ПДВ) за самовільно відчужені матеріальні цінності державного резерву, згідно із судовим рішенням №6/11-8/27. ТОВ «Колосівський елеватор» перерахував на рахунок Держкомрезерву кошти в сумі 70130,00 грн. (в т.ч. ПДВ) за самовільно відчужені матеріальні цінності державного резерву, згідно із судовим рішенням №14/321.

Як наголосив керівник відомства, на виконання підпункту 4 пункту 1 Указу Президента України від 25.12.2001 №1251 «Про зміцнення фінансової дисципліни та запобігання правопорушенням у бюджетній сфері» всі матеріали перевірок надаються до правоохоронних органів, в тому числі до Генеральної прокуратури. Але, за словами Олексія Лелюка, мають місце випадки, коли незважаючи на численні звернення Держкомрезерву до органів прокуратури за фактами порушення Закону України „Про державний матеріальний резерв” з боку органів прокуратури було відмовлено в порушенні кримінальних справ або взагалі не було вжито відповідних заходів прокурорського реагування.

 

версія для друку