українська російська англійська
Володимир Семиноженко: Податкові пільги для ІТ надаватимуться прозоро
26.01.2012 | 16:51
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

У разі набуття чинності закону про економічний експеримент щодо створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації виконуватиме роль “третейського судді” по відношенню до ІТ-компаній, які хочуть працювати за пільговим податковим режимом, та власне податковою службою, - про це повідомив Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко.

Він розповів, що учасниками економічного експерименту, спрямованого на створення в Україні індустрії програмного забезпечення стануть розробники програмного продукту, компанії, що здійснюють тестування та супроводження програмного забезпечення, розробники веб-сайтів, юридичні фірми, що надають консалтингові послуги в ІТ-сфері.

Голова Держінформнауки переконаний, що зловживання пільгами не буде. По-перше, закон матиме пряму дію і його буде не можливо “підкорегувати” на чиюсь користь за допомогою підзаконних актів. По-друге, законопроект розроблявся за безпосередньої участі фахівців, які працюють в ІТ-галузі, отже вони особисто зацікавлені, щоб закон діяв прозоро. “Створення законопроекту є прикладом находження компромісу та ефективної співпраці між представниками бізнесу та владою. У підсумку — виграють усі зацікавлені сторони”, - підсумував Володимир Семиноженко.

 

версія для друку