українська російська англійська
Податкова має намір всіляко сприяти пожвавленню українсько-польських економічних відносин
26.01.2012 | 19:30
Прес-служба Державної податкової служби

Під час першої цього року зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу Польщі Голова Державної податкової служби Олександр Клименко заявив, що податкова має намір всіляко сприяти пожвавленню українсько-польських економічних стосунків.

«Враховуючи спільну відповідальність наших країн за проведення Євро-2012, ми зацікавлені у тому, щоб інвестори почували себе комфортно. Тим паче, що в даному випадку йдеться про інвесторів, які складають основу економіки – про малий та середній бізнес», - зауважив Оександр Клименко.

Керівник податкової повідомив, що минулого року підприємствам з польським капіталом в Україні було компенсовано 263 млн. грн. сплаченого ПДВ, у тому числі 81 млн. – в автоматичному режимі. Ця сума перевищувала заявку польських бізнесменів.

«Ми почали повертати борги, щоб повернути нашій державі репутацію надійного партнера на міжнародній арені”, - підкреслив Голова ДПСУ.

Також він нагадав, що українське законодавство для стимулювання бізнес-клімату запроваджує зниження податкових ставок до 2014 року. Зокрема, податок на прибуток буде зменшено з 25% до 16%, ПДВ – з 20 до 17%. Крім того, деякі експортні операції буде звільнено від податку на додану вартість.

«Я впевнений, що для польських бізнесменів це стане фактором, який спонукатиме їх вкладати в Україну», - підсумував Олександр Клименко.

версія для друку