українська російська англійська
Мінекономрозвитку розглянуло основні напрями діяльності на 2012 рік
26.01.2012 | 20:02
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України провело розширене засідання колегії.

У ході засідання з доповідями виступили Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Вадим Копилов, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівник апарату Володимир Павленко, віце-президент Національної академії наук України Валерій Геєць, проректор Київського національного торговельно-економічного університету Наталя Притульська. Представники Одеської, Херсонської та Чернівецької облдержадміністрацій на засіданні Колегії доповіли про економічну ситуацію у відповідних областях.

Учасники засідання заслухали інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку України в розрізі ключових галузей та регіонів у 2011 році; про підсумки формування та реалізації зовнішньоекономічної політики у 2011 році та про хід і результати проведення реформ у сфері захисту прав споживачів, сертифікації та стандартизації.

За підсумками засідання центральні та місцеві органи виконавчої влади отримали ряд доручень, спрямованих на виконання національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки.

 

версія для друку