українська російська англійська
Представники Уряду Монголії високо оцінили рівень підготовки фахівців у галузі ядерної енергетики в Україні
27.01.2012 | 10:51
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

26 січня у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту відбулася зустріч начальника управління міжнародного співробітництва Андрія Божкова з представниками Агентства з питань ядерної енергетики Уряду Монголії. Представники з агентства високо оцінили рівень підготовки в Україні фахівців у галузі ядерної енергетики та висловили зацікавленість у підготовці монгольських фахівців цієї галузі у вищих навчальних закладах України.

Під час зустрічі консульський агент Монголії пан Хорлоо Болдхояг наголосив, що монгольська сторона зацікавлена у підготовці не тільки фахівців енергетичної галузі, а й аграріїв та фахівців з міжнародних відносинах. За словами пана Хорлоо Болбхояга, Монголія високо цінує партнерські відносини з Україною у галузі освіти, новий поштовх яким було надано у минулому році.

Нагадаємо, що 29 червня 2011 року у місті Києві, підписано Угоду між Урядом України і Урядом Монголії про співробітництво в галузі освіти, яка передбачає щорічне надання, на основі взаємності, стипендій для здобуття освіти у вищих навчальних закладах обох країн.

 

версія для друку