українська російська англійська
Влада Ялти скасувалa своє рішення з будівництва біля Будинку-музею Чехова
27.01.2012 | 10:49
Рада Міністрів АРК

Влада Ялти задовольнила протест прокурора і скасувала рішення виконкому щодо затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки поблизу Будинку-музею А. Чехова. Відповідне рішення прийнято на засіданні виконкому 26 січня. Зокрема, вимагаючи скасування рішення (яке було прийнято у вересні 2011 року), прокуратура звернула увагу на те, що ділянка по вул. Музейна, 2 знаходиться в межах історичного ареалу і близько об'єкта культурної спадщини.

У той же час, за даними прокуратури, власник землі необхідного дозволу на проведення земляних та будівельних робіт, у відповідності з Законом України «Про охорону культурної спадщини», не отримував, проект будівництва не погоджував.

При цьому директор юридичного департаменту міськради Іван Паюк повідомив: «З огляду на факти, Головне управління архітектури Ялти вже відкликало свій позитивний висновок за погодженням будівництва».

Нагадаємо, в кінці 2011 року в Ялті розпочалося будівництво житлового будинку біля Будинку-музею А. П. Чехова, який схильний до зсувів. При цьому були допущені деякі порушення, зокрема, ініціатор будівництва самовільно переніс майданчик більше ніж на 30-40 метрів. У той же час через будівництво на будівлі музею з'явилися тріщини.

6 січня 2012 прокуратура виписала припис про призупинення будівельних робіт до повного отримання всієї необхідної документації.

версія для друку