українська російська англійська
У Криму правоохоронцям направлено матеріали про підприємства, які завищують торговельні надбавки на продукти харчування
27.01.2012 | 11:07
Рада міністрів АР Крим

Міністерством економічного розвитку і торгівлі АРК за дорученням Голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова підготовлений список підприємств та організацій, які в минулому та поточному роках необгрунтовано підвищували ціни на соціально значимі продукти харчування.

Документ направлено в прокуратуру Криму та Державну податкову службу в АРК для проведення перевірок та вжиття відповідних заходів з метою недопущення дестабілізації цінової ситуації в республіці. До списку увійшли 80 підприємств та організацій, що працюють в містах і районах.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі Криму в умовах відсутності територіального державного органу з контролю за цінами продовжує здійснювати аналіз цінової ситуації в автономії.

Спільно з Головним управлінням ветеринарної медицини та органами місцевого самоврядування проводиться щотижневий моніторинг цін на підприємствах торгівлі та ринках у всіх 25 містах і районах автономії. Моніторинг охоплює 34 найменування продуктів харчування та овочів на 30 продовольчих ринках і 79 базових підприємствах торгівлі.

версія для друку