українська російська англійська
Уряд пропонує запровадити механізм розстрочення заборгованості зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду
27.01.2012 | 12:35
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Кабінет Міністрів затвердив проект закону „Про внесення змін до розділу VIII „Прикінцеві та перехідні положення” Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхуваннящодо стимулювання сплати поточних платежів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та погашення заборгованості до Пенсійного фонду України”. Проект акта на засіданні Уряду 25 січня представив перший заступник Міністра соціальної політики Василь Надрага.

За його словами, законопроект було розроблено Пенсійним фондом України для стимулювання страхувальників щодо сплати поточних платежів по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, передбачається запровадити механізм розстрочення заборгованості зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду за період до 31 грудня 2010 року (до дати запровадження єдиного внеску).

Розстрочення проводитиметься терміном на 24 місяці. У Мінсоцполітики переконані, що це дасть можливість платникам, які повністю сплатять заборгованість і не матимуть нової заборгованості зі сплати єдиного внеску, уникнути застосування штрафних санкцій, що стимулюватиме їх до погашення заборгованості і сплати поточних платежів по єдиному внеску.

 

версія для друку