українська російська англійська
Вадим Копилов: Національна економіка зберегла макроекономічну стійкість та цінову стабільність
27.01.2012 | 13:07
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Національна економіка зберегла макроекономічну стійкість, цінову стабільність та фінансову незалежність. Про це під час розширеного засідання Колегії Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Вадим Копилов.

«Національна економіка в умовах розгортання масштабних реформ і вдосконалення системи державного управління і державного регулювання зберегла макроекономічну стійкість, цінову стабільність та відносну фінансову незалежність. Це дійсно значні досягнення», - зазначив Вадим Копилов.

Перший заступник Міністра, окреслюючи основні підсумки 2011 року, повідомив також, що велику роботу було проведено з дерегуляції підприємницької діяльності, залучено інвестиції та вдосконалено систему управління соціально-економічним розвитком.

Крім того, за словами Вадима Копилова, протягом минулого року були розроблені та почали працювати Програма розвитку внутрішнього виробництва і Програма розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності. «Сьогодні на порядку денному стоїть питання щодо стратегії інноваційного та зовнішньоекономічного розвитку країни на найближчі 5-10 років», - додав він.

Перший заступник Міністра зазначив також, що важливим кроком у роботі Міністерства стане створення ефективної системи аналізу виконання та коригування прийнятих державних програм.

Вадим Копилов повідомив, що в Мінекономрозвитку повинна з’явитись система об’єктивної оцінки результативності реформ, зокрема моніторинг змінення стану конкурентного середовища, впливу на покращення умов ведення бізнесу в центрі і в регіонах. «Провідна роль у цих питаннях відводиться нашим науковим установам, які мають підготувати методичні рекомендації, перевести всі підрозділи Міністерства на нові інформаційні технології», - підкреслив він.

 

 

версія для друку