українська російська англійська
Анатолій Близнюк: Хід і результат конкретних реформ зосереджений у регіонах країни
27.01.2012 | 16:23
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на виконання рішення останнього засідання Ради

Регіонів спланувало проведення ряду кущових нарад із керівництвом областей. Першу таку нараду Міністр Анатолій Близнюк провів сьогодні у рамках робочої поїздки до Харкова. Мета відомства, за словами Анатолія Близнюка – узгодити заходи подальшого підвищення ефективності впровадження реформ на регіональному та місцевому рівнях. У заході взяли участь представники Донецької, Харківської, Луганської, Сумської, Полтавської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

«Хід і результат конкретних реформ, ініційованих Президентом, в цьому році повністю зосереджений у регіонах країни. Ця зустріч надзвичайно важлива, адже саме у визначених для першої наради регіонах проживає 45% населення країни, сконцентровано 70% її промисловості та виробляється 40% валового регіонального продукту», – сказав відкриваючи засідання Анатолій Близнюк.

За його словами, Президент України Янукович В.Ф. центром реформ у цьому році визначив регіони, і такий акцент абсолютно закономірний. Адже загальнонаціональні реформи мають безпосередній вплив на жителів, підприємницькі структури, установи та організації кожної без винятку території.

версія для друку