українська російська англійська
У Харкові обговорено питання взаємодії центральної та місцевої влади в реалізації реформи місцевого самоврядування
27.01.2012 | 16:06
Харківська ОДА

27 січня у Харкові відбулася нарада Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка з керівниками Донецької, Харківської, Луганської, Сумської, Полтавської, Запорізької та Дніпропетровської областей України.

Харківську область на нараді представили голова Харківської облдержадміністрації М. Добкін, Харківський міський голова Г. Кернес та голова Харківської облради С. Чернов.     

На зустрічі обговорено взаємодію міністерства та місцевих органів влади в реалізації політики регіонального розвитку, упровадження механізму об'єднання територіальних громад, удосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування в контексті реформи місцевого самоврядування та ін.

Виступаючи на нараді з представниками семи регіонів України, Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк зазначив, що такі зустрічі потрібно проводити якомога частіше, щоб виробляти єдину позицію, приймати перспективні рішення і забезпечувати зворотний зв'язок з регіонами.

За його словами, перед керівництвом країни та окремих областей стоїть багато проблем, і часто не вдається виробити єдиний підхід, якій дав б можливість і на регіональному, і на державному рівні приймати правильні, зважені рішення.

Підкреслив, що у 2012 році процес реформування різних галузей України входить в активну фазу. У зв'язку з цим усім регіонам разом з міністерствами необхідно об'єднати зусилля, щоб виконати всі завдання щодо реалізації реформ.

 

 

версія для друку