українська російська англійська
Андрій Клюєв: в умовах низьких температур особливу увагу необхідно приділити безперебійній роботі енергетичних об'єктів
27.01.2012 | 17:45
Прес-служба Першого віце-прем‘єр-міністра- Міністра економічного розвитку і торгівлі

У складних погодних умовах необхідно підтримувати безперебійну роботу всіх об’єктів енергетики, заявив  Перший віце-прем‘єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв на селекторній нараді щодо організації роботи органів влади та місцевого самоврядування в умовах значного похолодання за участі керівників всіх регіонів України.

Андрій Клюєв повідомив, що Міненерговугілля, МНС та місцеві органи виконавчої влади отримали доручення забезпечити цілодобову оперативну готовність чергового персоналу відповідних служб для реагування на виникнення можливих аварійних ситуацій на об’єктах електропостачання.

Міненерговугіллю, НЕК “Укренерго”, генеруючим та енергопостачальним компаніям доручено вжити заходів щодо забезпечення надійної роботи об’єднаної енергосистеми України в умовах виникнення аномально низьких температур, повідомив Перший віце-прем‘єр-міністр. За його словами, особливу увагу необхідно приділити забезпеченню споживачів природним газом.

Андрій Клюєв також заявив, що Уряд доручає заборонити на період пікових низьких температур відключення від газопостачання об’єктів соціальної сфери, житлового фонду, а також підприємств водо- та енергопостачання.

Міненерговугіллю та НАК “Нафтогаз України” необхідно посилити контроль за роботою газотранспортних та газорозподільних підприємств та забезпечити цілодобовий контроль за роботою об’єктів газопостачання, а також оперативне реагування галузевих обслуговуючих та аварійних служб на випадок непередбачуваних чи надзвичайних ситуацій.

Андрій Клюєв повідомив, що на сьогодні збільшено надходження імпортованого газу до 115 - 120 млн. куб м на добу, поступово збільшується відбір газу з підземних сховищ до 90 - 100 млн. куб. м на добу. Тобто споживачі забезпечуються і будуть забезпечуватися у повному обсязі в залежності від змін температурного режиму, підкреслив перший заступник керівника Уряду.

 

За його словами, на цей час об’єднана енергосистема України, енергоблоки теплових та атомних електростанцій працюють в штатному режимі. Енергоблоки ТЕС забезпечені паливом у повному обсязі.

 

версія для друку