українська російська англійська
Освітяни та студенти дякують Прем'єр-міністру за враховані пропозиції по законопроекту про вищу освіту
28.01.2012 | 12:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що в законопроект про вищу освіту потрібно включити спеціальний розділ щодо боротьби з корупцією у вищих навчальних закладах. Про це Глава Уряду повідомив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

«Закон «Про вищу освіту» повинен містити спеціальний розділ, присвячений боротьбі з корупцією у вузах. Адже корупція у ВНЗ - це, перш за все, удар по якості освіти. Уявіть собі лікаря, який отримав відмінну оцінку за гроші на екзамені з анатомії. Тому ми розуміємо цю проблему і будемо думати, як відобразити вирішення цієї проблеми в законопроекті», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду повідомив, що на сьогодні створена робоча група, яка  займається доопрацюванням  законопроекту про вищу освіту: « Через 10 днів мені повинні доповісти про результати доопрацювання цього закону. Потім ми його винесемо на чергове засідання Кабміну і, якщо Кабінет Міністрів схвалить всі ті зміни, які пропонуються, ми направимо його до парламенту».

Разом з тим співрозмовники Миколи Азарова висловили вдячність за можливість публічного обговорення законопроекту. «Спасибі, що у нас, студентів, з'явилася можливість взяти безпосередню участь у створенні цього важливого законопроекту. Приємно, що наші думки та пропозиції приймаються до відома», - зазначила Ольга Волунець. У свою чергу Наталя Ігнатенко наголосила: «Приємно усвідомлювати, що такі реформи проходять обговорення не десь там за закритими дверима Кабміну серед міністрів, а за участю людей, що безпосередньо мають відношення до справи».

 

версія для друку