українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Соціальні служби з настанням холодів повинні більш оперативно реагувати на проблеми бездомних людей
28.01.2012 | 16:40
Прес-служба Міністерства соціальної політики

За приблизними підрахунками експертів, в Україні проживає понад 100 тисяч бездомних людей, з них понад 12 тисяч – у Києві. І місцеві органи влади повинні активізувати роботу всіх соціальних служб, щоб в умовах різкого пониження температури люди без даху над головою не були покинуті напризволяще. На цьому наголосив сьогодні Віце-прем’єр-міністр УкраїниМіністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час відвідування соціального „Центру обігріву”, який ефективно працює у Броварах Київської області.

Ці люди з різних причин опинилися без житла, але вони не можуть бути позбавлені уваги суспільства. Особливо актуально це зараз, коли в Україну прийшли великі морози”, - наголосив Сергій Тігіпко.

На думку урядовця, місцева влада повинна терміново розмістити додаткові пункти обігріву та харчування для людей, позбавлених житла, і забезпечити їх необхідними соціальними послугами.  Соціальні служби повинні об’єднати свої зусилля з представниками органів внутрішніх справ і Міністерства надзвичайних ситуацій для того, щоб надавати оперативну допомогу таким людям. Важливо, що до цієї роботи залучаються як громадські та релігійні організації, так і бізнес.

„У таких центрах  бездомним людям надаються не лише послуги харчування, а й медичні та соціальні. Головне – увага і людське ставлення”, - зазначив Сергій Тігіпко.

 

 

версія для друку