українська російська англійська
Микола Азаров: 2012 рік стане вирішальним для створення комфортного клімату з ведення бізнесу в Україні
31.01.2012 | 13:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

2012 рік стане вирішальним для створення в Україні сприятливих та комфортних умов ведення бізнесу. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров на розширеному засіданні Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

«Ми повинні у 2012 році зробити все для того, аби ведення бізнесу стало для наших людей сприятливим і комфортним. Ми можемо це зробити? Однозначно можемо, оскільки є політична воля Президента та Уряду, і люди, які працюють на ключових посадах розуміють ці завдання», - сказав Глава Уряду. При цьому він підкреслив, що для створення таких умов необхідно встановити зворотній зв'язок з бізнесом та закликав бізнесменів вносити свої пропозиції щодо його покращення.

Водночас Микола Азаров підкреслив, що за два роки Уряду вдалося суттєво скоротити кількість адміністративних зборів та кількість контролюючих органів, які дають дозволи на ведення бізнесу.

У цілому Прем’єр-міністр  позитивно оцінив роботу Уряду, спрямовану на дерегуляцію бізнесу. Також він нагадав, що з 1 січня всі підприємці сплачують за адміністративні послуги не у спецфонди, а на пряму до держбюджету і тепер чиновники не мають можливості підвищувати ціни за адмінпослуги.

 

версія для друку