українська російська англійська
Теплопостачання житлового фонду Чернівецької області забезпечене стовідсотково
31.01.2012 | 18:05
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Теплопостачання житлового фонду Чернівецької області забезпечене стовідсотково. На цьому наголосив під час нинішньої прес-конференції з питань реформування житлово-комунального господарства краю начальник управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Георгій Леонтій.

У прес-конференції взяв участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Василь Тимофєєв. Відповідаючи на запитання журналістів щодо готовності галузі житлово-комунального господарства області до роботи за умов низьких температур Георгій Леонтій повідомив, що на сьогодні галузь працює стабільно, без жодних ексцесів. “Звичайно, аварійні ситуації траплялися, але вони незначні і мають локальний характер, – відзначив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації. – Впродовж години всі вони усувалися та відновлювалася робота об’єктів у стабільному режимі”.

Проблем з теплопостачанням в області нині немає, відзначив Георгій Леонтій, – всі об’єкти житлового фонду, соціальної інфраструктури забезпечені теплом, незалежно від погодних умов, температурного режиму. Комунальники готуються до наступної хвилі похолодань – пік зниження температури в області очікується на 1-2 лютого. На випадок можливих несправностей житлово-комунальних систем у цей період в області сформовані та готові до реагування 123 аварійних бригади.

На сьогодні, аби забезпечити нормальну життєдіяльність обласного центру та мінімізувати для громадян незручності, які виникають за таких погодних умов, на вулицях міста Чернівці, поінформував Георгій Леонтій, щодня працює більше трьох сотень двірників, ще 120 – по районним центрам. “Ми були готові до таких погодних умов, які є сьогодні, – відзначив під час спілкування з журналістами Василь Тимофєєв. – Настання холодів це підтвердило – всі 88 котелень підприємств “Чернівцітеплокомуненерго” працюють у штатному режимі, стан прибирання доріг оцінюємо як задовільний і робимо все можливе для того, аби забезпечити зручність пересування городянам і тротуарами, і проїжджою частиною”.

 

 

версія для друку