українська російська англійська
Під час "канікул" учні продовжуватимуть навчання - дистанційне
01.02.2012 | 11:23
Київська МДА

Як повідомили у головному управлінні освіти і науки, у зв’язку з тимчасовим припиненням навчальних занять, директорам закладів освіти доручено провести роз‘яснювальну роботу з батьками щодо організації дистанційних та індивідуальних форм навчання дітей на період призупинення занять.

Крім того, для дітей, яких батьки не можуть залишити вдома, працюватимуть групи подовженого дня.

З метою координації діяльності навчальних закладів в умовах, що склалися, у головному управлінні освіти і науки створено оперативний штаб. Контакти штабу: 272 04 82.

Звертаємо увагу на те, що дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичайному режимі.

Разом з тим, за дорученням голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова посилено контроль за постачанням тепла саме у дошкільних закладах. Заняття у дитсадках проводитимуться відповідно до санітарних норм.

Температура повітря в ігрових приміщеннях, приймальнях першої групи раннього віку має становити не менше  +23С. У ігрових, приймальнях другої групи раннього віку та першої молодшої групи температура має становити не менше 22о С. У групових, роздягальнях дошкільних груп – не менше 21С.

Температура повітря у спальнях для ясельних груп має бути не нижча, ніж +21С, а дошкільних груп    не нижче, ніж +19С. Прогулянки на вулиці допускатимуться при температурі не нижче -16С, для старших дітей – доки стовпчик термометру не опуститься нижче відмітки -20С.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, з 1 до 5 лютого включно призупинено заняття у столичних навчальних закладах.

 

версія для друку