українська російська англійська
Микола Азаров: Робота Уряду спрямована на те, щоб дати бізнесу економічну свободу і захист
01.02.2012 | 11:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Незважаючи на негативні тенденції у світовій економіці, Уряду вдається створювати сприятливий клімат для роботи бізнесу в Україні. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, розпочинаючи засідання Кабінету Міністрів.

За його словами, проблем ще залишилося чимало.

«Підкреслюю, що це (стимулювати бізнес) дуже непросто в сьогоднішніх умовах, коли в Європі уже очевидно розгортається безпрецедентна криза. Колосальні боргові проблеми в Євросоюзі змушують нас спиратися тільки на власні сили. Тому ми і знижуємо податки, коли практично всі сусіди їх підвищують. Тому ми підвищуємо доходи людей, коли європейські країни скорочують соціальні витрати. Тому ми підтримуємо кожну ініціативу виробляти українські товари і створювати робочі місця в Україні», - заявив Микола Азаров.

Як зазначив Прем’єр-міністр, така робота потрібна людям, щоб дати їм можливість більше заробляти і витрачати свої гроші на придбання недорогих, але якісних вітчизняних товарів, інвестувати кошти в житло, освіту, здоров’я і відпочинок.

«Звичайно, на практиці проблем ще багато. Але, долаючи опір і некомпетентність чиновників, корупцію і безвідповідальність, ми твердо йдемо до наміченої мети: дати бізнесу максимальну економічну свободу і максимальний захист прав тих, хто працює чесно», - заявив Глава Уряду.

 

версія для друку