українська російська англійська
У творчому доробку відомого житомирського краєзнавця Георгія Мокрицького - 61 книга
01.02.2012 | 13:34
Житомирська ОДА

Заслужений журналіст України, член національної Спілки архітекторів України, голова ради товариства охорони пам’яток історії та культури, директор і головний редактор краєзнавчого видавництва „Волинь” відзначив своє 60-річчя.

Вітаючи ювіляра, заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко зазначив: „Житомирянам надзвичайно пощастило з цією людиною. Мабуть, і не знайдеш у місті такого куточка, куди не зазирнув своїм допитливим оком Георгій Мокрицький”, - зауважив Віктор Балюрко. У творчому доробку Георгія Павловича на сьогодні 61 книга.

Вітаючи краєзнавця зі святом, керівники ТТУ дякували за унікальну книгу „Історія житомирського трамваю”, керівники пошти – за „Поштовий зв’язок на Житомирщині”. Представники УМВС вручили ювіляру відзнаку „За сприяння органам внутрішніх справ”. Представники національної Спілки архітекторів назвали його борцем за збереження пам’яток архітектури, а працівники обласного краєзнавчого музею повідомили, що ім’я Георгія Мокрицького навіки увійшло до історії рідного краю.

Найближчим часом буде запроваджена обласна краєзнавча премія, яка щорічно вручатиметься відомим краєзнавцям, музейним працівникам, патріотам рідного краю. Вручивши імениннику почесну грамоту і іменний годинник, очільник обласної ради Йосип Запаловський повідомив, що Георгія Мокрицького незабаром буде нагороджено відзнакою „Честь і слава Житомирщини”. А Володимир Дебой, дякуючи ювіляру за внесок у історію і сьогодення рідного міста, вручив йому відзнаку „За заслуги перед Житомиром” ІІ ступеня.

версія для друку