українська російська англійська
Микола Азаров закликав членів Уряду вести постійний діалог з суспільством
01.02.2012 | 13:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликав членів Кабінету Міністрів України вести постійний діалог з суспільством. Про це він заявив, розпочинаючи засідання Уряду.

«Діалог із суспільством – обов’язок кожного члена Уряду. Коментування і роз’яснення ваших дій через засоби масової інформації – це частина посадових обов’язків міністра, керівника центрального органу виконавчої влади», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Микола Азаров наголосив, що під час спілкування з головними редакторами ЗМІ та журналістами, які висвітлюють роботу Уряду, була озвучена головна претензія до чиновників: надто часто члени Уряду недоступні для питань преси.

«Цю проблему треба зняти. Звичайно, засідання Уряду має проходити організовано і без відволікань. Тому що працюємо ми не на телекамери, а на рішення, за які відповідаємо перед суспільством. Однак, тим більше, ці рішення мають бути прозорими, публічно роз’ясненими. На все абсолютно, що цікавить людей, ви повинні дати відповідь. Отже, я наполягаю, щоб члени Уряду безумовно і оперативно відповідали на запити журналістів – постійно, щодня, а не час від часу за бажанням», - заявив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку