українська російська англійська
Українські та польські військові обговорили питання безпеки повітряного простору пыд час проведення Євро-2012
01.02.2012 | 12:18
Прес-служба Міністерства оборони

У Вінниці на військовому аеродромі “Гавришівка” відбулася робоча зустріч представників Командування Повітряних Сил Збройних Сил України та офіцерів з Центру повітряних операцій збройних сил Республіки Польща.

Українську військову делегацію очолював тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Андрій Куришко. Польську – полковник Анджей Бочиньскі. Метою зустрічі було обговорення пропозицій щодо внесення змін (доповнення) до Протоколу до “Угоди між Міністерством оборони України та Республіки Польща про військове співробітництво стосовно обміну інформацією й виконання польотів військовими повітряними суднами України та Республіки Польща в повітряному просторі обох держав”.

На початку зустрічі полковник Анджей Бочиньскі від імені керівництва збройних сил Республіки Польща подякував керівнику української делегації за зустріч, а також висловив переконання, що подальша співпраця під час проведення чемпіонату Європи з футболу буде ефективною в питаннях контролю за безпекою повітряного простору в містах проведення фінальної частини “Євро – 2012”.

– Ця зустріч надала нам змогу дійти згоди в тих питаннях, завдяки яким ми зможемо безпечно та оперативно відреагувати на загрози з повітря передусім це злагодженість дій між видами збройних сил обох держав під час “Євро – 2012”, – зазначив  полковник Анджей Бочиньскі.

Генерал-майор Андрій Куришко провів для іноземних гостей ознайомчу екскурсію на військовій авіаційній техніці, зокрема польським військовим було представлено літаки Ан-26, Ан-26 “Vita” та гелікоптер Мі-8.

 

версія для друку