українська російська англійська
Мінінфраструктури: робота над усуненням снігових переметів ведеться постійно
01.02.2012 | 13:46
Прес-служба Мінінфраструктури

За оперативними даними станом на ранок 1 лютого через складні погодні умови ускладнено рух транспорту в Криму. Сильний вітер та снігопад призвели до виникнення снігових переметів, на перевалах товщина сніжного покриву досягає одного метру. Працюють роторні снігоочисники, на дорогах загального користування проводиться патрульна очистка снігу. В цілому у Криму працює 121 одиниця техніки та 183 дорожників, залучено 15 одиниць техніки сторонніх організацій.

На Одещині проїзд автомобільними дорогами забезпечено. По області працює 31 одиниця техніки та 48 робітників, залучено шість одиниць техніки сторонніх організацій. Рух транспорту дорогами державного значення Р-33 Рені-Орловка-Ізмаїл, М-15 Одеса-Рені та М-15-01 під`їзд до м. Ізмаїл забезпечується постійно: місцями є перемети, над усуненням яких працює 24 одиниці техніки.

Ускладнено проїзд в Ізмаїльському районі - автошляхами  Т-16-07, Т-16-32, С161010, Болградському районі - дорогами Т-16-08, Т-16-29, Т-16-31, Ренійському районі - дорогами Т-1631, О162022. 

Проїзд дорогами місцевого значення через перемети місцями ускладнений, а саме: Т-16-32 КПП «Нові Трояни»-Червоноармійське-Василівка-/М-15/-Кам`янка (Болградський район ), Т-16-27 КПП «Серпневе»-Тарутине-Арциз-Татарбунари (Тарутинський район ), Т-16-08 Болград-Червоноармійське-Арциз-Сарата (Болградський район), О162327 КПП «Лісне»-КПП «Малоярославець Перший» (Тарутинський район).

Залишається ускладненим проїзд автошляхами у Запорізькій області, а саме: у Куйбишевському районі - по автодорозі Т-08-15 Оріхів – Бердянськ – 1,2 км, Розівському районі - по автодорозі С-081701 Новгород – до дороги Т-0803 – 1,5 км, у Мелітопольському районі - проїзд по автодорозі  Т-08-05 Кам’янка – Дніпровська - В-Білозірка - Веселе до М-14 -12 км, С-0810-06 Трудове – Новопилипівка 13 км.

Загалом в ніч на 1 лютого на зимовому утриманні доріг працювало 347 одиниць техніки та 550 робітників.

Крім того, з минулої доби в Маріупольському порту через штормове попередження проведення суден призупинено. Судна супроводжуються буксирами у портах  Білгород-Дністровському, Одеському та Скадовському, у Миколаївському порту – проводка суден у каравані буксирами. В Октябрському порту проводиться околка льоду на акваторії і підхідних каналах порту б/к «Витязь» та б/к «Руслан».  У БДЛК проводиться околка льоду на акваторії і підхідних каналах порту. У Бердянському порту сьогодні опівночі відкрито льодову компанію. Б/к «Ласточка», б/к «А. Мазін», б/к «Л-нт Шмідт» - у постійній готовності.

Введено обмеження руху Керченською протокою. Проведення суден проводиться лише  у денний час.

Через снігові замети, зниження температури та ожеледицю порушено доставку поштових відправлень. По Запорізькій дирекції Укрпошти  поштові відправленні із запізненням доставлено до 125 населених пунктів у 8 районах: Приморському, Куйбишевському, Розівському, Пологівському, Веселівському, Мелітопольському, Приазовському та Якимівському. В Криму пошта приходить із запізненням до 62 населених пунктів у восьми районах: Керченському, Раздольнянському, Сакському, Чорноморському, Ялтинському,  Кіровському, Советському  та  Білогорському. По Херсонській дирекції поштові відправлення вчасно не дійшли до 52 населених пунктів  в 11 районах: Каховському, Бориславському, Горностаївському, Генічеському, Іванівському, Новотроїцькому, Великоолександрівському, Нововоронцовському, Високопільському, Великолепетихському та Нижньосірогозькому

 

версія для друку