українська російська англійська
Андрій Клюєв: ЖКГ працює стабільно, незважаючи на морози
01.02.2012 | 13:38
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Зважаючи на очікуване подальше зниження температури, всі служби житлово-комунального господарства й надалі будуть чергувати у режимі повної готовності до попередження аварій та ліквідації їх наслідків.

Про це заявив Перший віце-прем‘єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, виступаючи на засіданні Кабінету Міністрів у середу.

За його словами, низькі зовнішні температури суттєво вплинули на роботу комунального господарства. Андрій Клюєв, зокрема навів кілька прикладів. Так, унаслідок спрацювання автоматики від газопостачання було відключено 117 приватних будинків у селі Гераськівці Марківського району Луганської області.

Через обрив ліній електропередач були знеструмлені 150 приватних будинків у селі Білогородці Києва-Святошинського району Київської області, та 1 тисяча приватних будинків у місті Бердянську на Запоріжжі, повідомив Андрій Клюєв.

Також, за його словами, в Дарницькому районі Києва стався прорив труби тепломережі, у результаті чого без водопостачання залишилось два житлових будинки, а у Запоріжжі стався прорив водогону - від водопостачання було відключено 5 багатоповерхових житлових та 10 приватних будинків.

Андрій Клюєв зауважив, що завдяки своєчасному реагуванню комунальних служб та енергетиків ці аварії були оперативно ліквідовані. Він підкреслив, що в цілому на сьогодні проходження опалювального сезону на об’єктах ЖКГ відбувається у стабільному режимі.

 

 

версія для друку