українська російська англійська
У 2012 році всі п'ятирічні діти в Запорізькій області будуть охоплені дошкільною освітою
01.02.2012 | 14:33
Запорізька ОДА

У результаті здійснення заходів реформування системи освіти в Запорізькій області вдалося досягти суттєвих результатів у розвитку дошкільної освіти. У 2011 році відкрито 48 груп для тисячі малюків, що вдвічі більше, ніж було заплановано. Загальне охоплення дітей дошкільною освітою складає 76%, а дітей п’ятирічного віку - 99,9%. Про це повідомив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Микола Ярмощук під час засідання Комітету економічних реформ у Запорізькій області.

За цей період вдалося покращити і матеріально-технічну базу загальноосвітніх навчальних закладів. Зокрема, придбано 26 нових шкільних автобусів. Обладнано вісім навчально-комп’ютерних комплексів у школах та 20 мобільних комп’ютерних комплексів в інтернатах. Завдяки цьому всі заклади І-ІІІ ступенів навчання в регіоні комп’ютеризовані та підключені до Інтернету.

Для дітей та підлітків з особливими потребами створено центр ранньої соціальної реабілітації. Крім того, розпочали роботу три нові навчально-реабілітаційні центри, відкрито 43 класи інтенсивної педагогічної корекції та 16 спеціальних груп у дошкільних навчальних закладах.  У поточному році Микола Ярмощук прогнозує відкриття 20 нових дошкільних груп, що дозволить охопити всіх дітей п’ятирічного віку дошкільною освітою. Також у 2012 році 55 загальноосвітніх навчальних закладів регіону стануть учасниками пілотного проекту «Відкритий світ», який спрямований на запровадження нових інформаційно-комп’ютерних технологій в освітньому процесі.

- Ми вже зараз наочно бачимо ефект від впровадження заходів Програми економічних  реформ. У подальшому  нас чекає багато цікавої і, впевнений, плідної роботи, яка дозволить підвищити якість життя запоріжців, - резюмував Микола Ярмощук.

 

 

 

версія для друку