українська російська англійська
Антимонопольний комітет залучатиме експертів Федерації роботодавців до дослідження ринків
01.02.2012 | 16:04
Прес-служба Антимонопольного комітету

Антимонопольний комітет України та Федерація роботодавців України співпрацюватимуть з метою створення сприятливого середовища для розвитку чесної конкуренції. Меморандум з цього приводу підписали голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко та заступник голови Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

Основна мета Меморандуму – поглиблення співпраці між українським бізнесом і державними органами для покращення умов ведення бізнесу та інвестиційного клімату

Взаємодія Комітету і Федерації роботодавців України у рамках Меморандуму позитивно вплине на розробку та реалізацію міждержавних проектів та програм, а також співпрацю з громадськими організаціями інших країн у питаннях забезпечення чесної конкуренції. Також сторони будуть проводити консультації відносно стану конкуренції на товарних ринках України.

Василь Цушко висловив готовність залучати представників Федерації в якості експертів під час дослідження ринків. «Федерація роботодавців присутня на всіх ринках, і це є плюсом для нашої співпраці. Така повномасштабна взаємодія дозволить нам оперативніше реагувати на порушення законодавства про захист економічної конкуренції», – підкреслив Голова Комітету.

 

версія для друку