українська російська англійська
Микола Азаров підтримує введення довгострокового пільгового податкового режиму для ІТ-галузі
01.02.2012 | 17:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров підтримує введення довгострокового пільгового податкового режиму з перехідними положеннями для ІТ-галузі. Про це Глава Уряду заявив 1 лютого під час зустрічі з організаторами бізнесу у сфері інформаційних технологій.

У ході зустрічі було обговорено питання підготовки до другого читання у парламенті законопроектів з розвитку галузі, які передбачають можливість переходу від 5-річного податкового експерименту на постійну основу та введення пільгових податкових ставок, зокрема ставки податку на прибуток у розмірі 5%.

При цьому Микола Азаров висловився за збільшення терміну встановлення податкового режиму: «Ніхто серйозно гроші не буде вкладати з розрахунку 5 років. На мою думку, треба б робити 15-20 років, а це, по суті, безстроково».

Разом з цим, у ході обговорень учасники зібрання домовилися встановити перехідний період стосовно прибуткового податку в ІТ-сфері, який передбачатиме встановлення мінімальної ставки, яка буде поступово підвищуватися. «Давайте встановимо перехідні положення: можливо 5 років, 10 років. І скажемо: починаємо зі ставки 5%, потім 7%, 9%, 11% і т.д.», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку