українська російська англійська
Микола Азаров готовий обговорити з керівниками технічних вузів питання розвитку ІТ-галузі
01.02.2012 | 18:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров готовий провести зустріч з ректорами технічних вузів України для обговорення питання щодо їх підтримки на державному рівні та кількості державного замовлення на ІТ-спеціалістів. Про це Глава Уряду заявив під час зустрічі з представниками бізнесових структур у сфері інформаційних технологій 1 лютого.

Учасники зустрічі висловили необхідність підтримки технічних вузів, які готують ІТ-спеціалістів, це зокрема, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний технічний університет України «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Харківський національний університет радіоелектроніки.

На що Микола Азаров відгукнувся пропозицією зустрітися з керівниками вузів та обговорити питання: «Давайте, зберемо керівників цих вузів, поставимо завдання перед ними з підготовки спеціалістів для ІТ- галузі за державним замовленням». «Чому я хочу цих керівників зібрати? Щоб подивитися, які необхідно вкласти кошти у матеріально-технічну базу, якщо вона застаріла у цих вузах;  держзамовлення само собою…От така розмова має відбутися, щоб ми випускали спеціалістів на дуже хорошому рівні», - підкреслив Глава Уряду.

При цьому він наголосив на важливості вивчення потреб у кількості спеціалістів відповідно до запитів ринку праці, зауваживши при цьому, що на сьогодні в Україні юристів та економістів випускається значно більше від потреб.

Прем’єр-міністр також зазначив, що минулого року за програмою обміну студентами 300 навчаючих з України було відправлено у кращі закордонні вузи, цьогоріч планується близько 1000. «Потрібно, щоб ці люди поверталися, займалися обмінами, навчальними програмами, спеціалістами і т.д.», - сказав Микола Азаров. 

 

версія для друку