українська російська англійська
Микола Азаров наголошує на соціальній відповідальності ІТ-компаній
01.02.2012 | 18:31
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров наголошує на важливості соціальної відповідальності ІТ-компаній, які працюють на вітчизняному ринку. Про це Глава Уряду заявив під час зустрічі з представниками бізнесових структур у сфері інформаційних технологій 1 лютого.

«Україні потрібні компанії з високотехнологічним укладом, виробництвом для того, щоб вони у нас створювали високооплачувані робочі місця, а, по-друге, щоб створювали доходи для бюджету, для розвитку соціальної сфери», - наголосив Микола Азаров.

Разом з цим Глава Уряду підкреслив, що прибутковий податок повинні платити всі працівники ІТ-галузі. «По прибутковому податку я противник зміни ставок. Прибутковий податок абсолютно не стосується компаній. Прибутковий податок  це участь кожного найманого працівника в фінансуванні суспільних потреб. Це абсолютно не стосується компаній. Працівник може будь-де працювати, заради чого ми повинні його звільняти від участі у суспільних витратах: його діти ходять у школу, лікарню – школу треба утримувати, лікарню також, дороги треба будувати», - висловив свою думку Микола Азаров, додавши, що податок на доходи – це податок, що складає основу місцевих бюджетів та спрямовується на потреби громади.

 

версія для друку