українська російська англійська
У Сімферополі готують кращих кримських астрономів і знавців української мови та літератури
02.02.2012 | 11:11
Рада міністрів АРК

За результатами III Республіканського туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури і на підставі рішення журі командою-переможцем стала команда з м. Сімферополя, друге місце завоювали євпаторійці, третю позицію посіла команда Сімферопольського району.

У Республіканському турі учнівської олімпіади з астрономії кращої також була визнана команда м. Сімферополя, диплом II був вручений команді м.Євпаторії, а третє місце зайняли феодосійці.

Як зазначила міністр освіти і науки, молоді та спорту Криму Віталіна Дзоз, для багатьох кримських школярів перемоги на учнівських олімпіадах стають справжньою путівкою в життя, адже вони отримують можливість не тільки позмагатися один з одним, але і познайомитися з однолітками, відвідати інші міста.

«Сьогодні перемога на фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади дає додаткові бали при вступі до вищих навчальних закладів, - зауважила глава освітнього відомства. - Крім того, диплом переможця олімпіади дає і душевний спокій, адже юний кримчанин розуміє, що він стане не просто одним з абітурієнтів, він - кращий в своєму предметі».

Міністр підкреслила, що багато кримських ВНЗ зацікавлені в розумних, талановитих та ініціативних студентів, тому школярі - активні учасники олімпіад зможуть вибрати собі те вищий навчальний заклад, де вони бачать для себе кращу перспективу.

 

версія для друку