українська російська англійська
До Дня Києва міський зоопарк збільшить колекцію тварин та оновить експозиції
02.02.2012 | 15:15
Київська МДА

До Дня Києва міський зоопарк збільшить колекцію тварин та оновить експозиції. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив голова КМДА Олександр Попов.

«Цього року Київ відзначатиме своє 1530-річчя, і ми запланували зробити дуже багато подарунків столичному зоопарку та усім киянам, що його відвідують. І я переконаний, ми зможемо порадувати усіх шанувальників живої природи: і киян, і гостей нашого міста. Нові комфортні для проживання апартаменти отримають звірі, птахи та рептилії. Крім того, ми реалізуємо програму додаткового благоустрою зоопарку. Це будуть дуже цікаві проекти, у тому числі й інвестиційні», – розповів Олександр Попов.

Зокрема, у рамках Програми соціально-економічного розвитку Києва, у 2012 році передбачається технічне переоснащення павільйону для утримання птахів з метою створення сучасної постійно діючої експозиції для утримання тропічних птахів та папуг, покращення умов їхнього утримання.

Крім того, планується переоснащення павільйону островів звірів, реконструкція лев’ятника під павільйон для утримання дрібних хижаків та будівництво літніх експозиційних вольєрів.

Більше того, заплановано проведення заходів, передбачених з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища. Серед них: продовження реконструкції водойм столичного зоопарку, закінчення робіт з реконструкції котельні, створення вольєрів для птахів, реконструкція озер у Шулявській Балці тощо.

Передбачається і розширення експозицій копитного ряду, а також перенесення фекальної каналізаційної мережі за межі Шулявської Балки з метою освоєння додаткової території зоопарку.

Капітальному ремонту підлягають: фасад павільйону «Жирафник», «Слоновник», місця загального користування та центральний фасад зоопарку; необхідна й реконструкція павільйону «Примати».

Щодо інвестиційної діяльності Київського зоологічного парку загальнодержавного значення, то упродовж поточного року заплановано реалізувати інвестиційний проект щодо перепрофілювання павільйону людиноподібних мавп під океанаріум.

Наразі столичний зоопарк спільно з комунальним об’єднанням «Київзеленбуд» розробляє схему озеленення зоологічного парку, яка буде впроваджена до ЄВРО-2012.

 

 

версія для друку