українська російська англійська
Міненерговугілля формуватиме позитивний імідж вітчизняної атомної енергетики
02.02.2012 | 17:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо проведення просвітницької роботи з населенням, яке проживає в зонах спостереження атомних електростанцій. Відповідне розпорядження схвалено на засіданні Уряду 1 лютого ц.р.

План заходів передбачає проведення просвітницької роботи серед населення, яке мешкає в зонах спостереження атомних електростанцій. Міністерства та інші зацікавлені органи виконавчої влади зобов’язані забезпечити його виконання.

З метою формування позитивного іміджу атомних електростанцій заплановано проведення відвідувань об’єктів виробничо-технічного комплексу та промислових майданчиків АЕС, інформаційних зустрічей з цільовими аудиторіями та адресними групами, випуск брошур, буклетів, проспектів, бюлетенів тощо.

Як вважають у Департаменті фахової експертизи Секретаріату Кабінету Міністрів України, прийняття розпорядження сприятиме впровадженню ефективних та доступних форм комунікативного зв’язку із населенням, спрямованих на оперативне надання достовірної інформації щодо атомно-енергетичного комплексу, вивченню громадської думки з актуальних питань розвитку атомної енергетики в Україні, а також її врахування при формуванні і реалізації державної політики у сфері викоростання ядерної енергії.

У пояснювальній записці до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо здійснення просвітницької роботи з населенням, яке проживає в зонах спостереження атомних електростанцій» зазначається, що фінансування заходів здійснюватиметься за рахунок і в межах діючого тарифу на електроенергію, що виробляється АЕС, бюджетних призначень, передбачених органам виконавчої влади, іншим державним органам у державному бюджеті України, а також за рахунок інших, не заборонених законом джерел.

 

версія для друку