українська російська англійська
З Чемпіонату Європи жіноча команда біатлоністок повертаються з "золотом"
03.02.2012 | 09:50
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

В четвер, 2 лютого, в словецькому Осрблі закінчився чемпіонат Європи з біатлону. Наша жіноча команда стала чемпіонкою Європи в естафеті. А загалом наші спортсмени посіли друге загальнокомандне місце.

За даними офіційного сайту ФБУ, наші дівчата, маючи статус головних фаворитів гонки, впевнено пройшли її, не давши приводу засумніватися у своїй перевазі над суперницями.

Тож чергове "золото" на чемпіонаті Європи з біатлону стало ще однією окрасою української скарбниці.

Чемпіонками Європи стали : Юлія Джима, Валя та Віта Семеренки і Олена Підгрушна, яка стала триразовою чемпіонкою Європи-2012.

У підсумку перевага нашої команди над росіянками, які стали другими, перевищила 1 хвилину і 18 секунд. Третє місце та бронзові медалі дісталися збірній Німеччини. ).

Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін привітав спортсменок та всю збірну команду біатлоністів з чудовим виступом: у загальному заліку Україна, здобувши чотири золоті, шість срібних та одну бронзову нагороди, поступилася лише Росії (5-4-4).