українська російська англійська
У березні планують підписати кредитну угоду з реалізації проекту реконструкції систем водопостачання ПБК
03.02.2012 | 10:33
Рада міністра АРК

У разі успішного проходження всіх процедур, кредитну угоду між Радою міністрів та Європейським банком реконструкції та розвитку по реалізації проекту реконструкції системи водопостачання та водовідведення Великої Ялти може бути підписана вже в березні поточного року. Відповідне питання обговорювалося на зустрічі Голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова з представниками ЄБРР 2 лютого.

Як повідомив керівник сектора енергетики та інфраструктури в Україні, старший банкір ЄБРР Марк Магалецький, минулого тижня проект був схвалений Кредитним комітетом банку та винесено на розгляд Ради директорів. «Документи до Ради директорів подані, протягом двох тижнів ми очікуємо відповідь, і після цього отримуємо повноваження на підписання кредитної угоди», - зазначив Марк Магалецький.

Анатолій Могильов зазначив, що Рада міністрів як і раніше зацікавлений в спільній реконструкції систем водопостачання Великої Ялти. «Наше принципове рішення є - ми готові брати участь у вашому проекті. Тому що ми розуміємо, що водопостачання ПБК, м'яко кажучи, ахове. Це курорт світового рівня і вирішувати проблему треба», - підкреслив глава виконавчої влади автономії.

Проект реконструкції систем водопостачання та водовідведення ПБК розроблено з метою підвищення якості очищення стічних вод, запобігання випадків скидання неочищених стоків у приймаючі водойми, скорочення енергоспоживання, забезпечення стабільної подачі води населенню та екологічної безпеки. «Якщо в лютому будуть узгоджені місцеві гарантії і буде рішення Ради директорів, в березні ми готові підписувати угоду. З урахуванням проведення тендерів та підписання контрактів приступити до робіт ми зможемо в червні», - повідомив присутній на зустрічі провідний банкір ЄБРР Денис Гайовий.

 

 

версія для друку