українська російська англійська
За рік кількість смертей на залізниці зменшилась з 604 до 485
03.02.2012 | 11:38
Прес-cлужба Укрзалізниці

Завдяки профілактично-роз’яснювальній роботі у минулому році  зменшилася кількість летальних випадків на залізничних об’єктах – до 485 проти 604 у 2010 році.

Також зафіксовано 785 випадків травматизму невиробничого характеру. Основними його причинами було порушення правил – ходіння по коліях, перехід колії у невстановлених місцях (зокрема, під рухомим складом), посадка чи висадка пасажирів під час руху поїзда та ін.

  Разом з тим, нарікають залізничники, іноді їх зусилля зводяться нанівець. Наприклад, в ефірі одного з вітчизняних каналів був продемонстрований сюжет, під час якого актор залишався неушкодженим після наїзду локомотива.

У зв’язку з цим Укрзалізниця звертається до працівників телеіндустрії з проханням пам’ятати, що певна категорія глядачів – особливо юного вікуможе сприймати такі сюжети за дійсність.

Для прикладу, впродовж 2011 року на залізничних об’єктах було травмовано 24 дитини віком до 16 років,  а 11 таких випадків закінчились смертю.

За фактом надання дозволу на згадані зйомки працівниками залізниці проведено внутрішнє розслідування, за результатами якого були зроблені відповідні організаційні висновки.

 

 

 

версія для друку