українська російська англійська
У Мінінфраструктури діє оперативний штаб з реагування на надзвичайні ситуації у транспортно-дорожньому комплексі
03.02.2012 | 14:17
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У Міністерстві інфраструктури України за складних погодних умов постійно працює Оперативний штаб з реагування на надзвичайні ситуації у транспортно-дорожньому комплексі. Рівень відповідальності – найвищий, адже очолює штаб заступник Міністра-керівник апарату Володимир Корнієнко.

Основне завдання штабу – оперативне та ефективне реагування у разі виникнення несприятливих погодних, кліматичних та екологічних умов, запобігання проявів можливих терористичних актів у сфері транспорту, дорожнього господарства, туризму та інфраструктури. Оперативний штаб здійснює організацію та контроль за впровадженням заходів з запобігання, а у разі виникнення – контролює процес локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій у транспортно-дорожньому комплексі.

Відповідні підгалузеві штаби, згідно з наказом, створені й працюють у центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури, у тому числі на Укрзалізниці та в Держспецтрансслужбі.

Перше засідання нового складу Оперативного штабу Мінінфраструктури, що відбулося днями, було присвячене забезпеченню безперебійного функціонування об’єктів транспортно-дорожнього комплексу під час ускладнення зимових погодних умов. За результатами засідання задля швидкого реагування прийнято рішення про щоденне інформування Мінінфраструктури: Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті - про кількість зірваних автобусних рейсів по кожній області окремо, Укравтодором - про кількість транспортних засобів, які через складні погодні умови зупинилися на автодорогах України та потребували сторонньої допомоги, а також про ділянки автошляхів, на яких рух транспорту ускладнено, Державіаслужбою - про кількість невиконаних та неприйнятих рейсів у аеропортах України.

Державній інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті доручено дбати про безпечне проведення суден через Бузько-Дніпровсько-лиманський, Херсонський морський та Керч-Єнікальський канали.

Укрзалізниця здійснює заходи щодо утримання в належному технічному стані енергетичного та колійного господарства, а також підтримання температурного режиму в лікарняних закладах та на робочих місцях виробничих приміщень залізниць.

версія для друку