українська російська англійська
Микола Азаров: Україна пройде всі випробування і стабільно розвиватиметься
03.02.2012 | 15:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров переконаний, що для розвитку країни питання стабільності є ключовим. Про це він заявив під час відвідування Київського міського клінічного онкологічного центру «Центр ядерної медицини з ранньої діагностики онкологічних захворювань з використанням ПЕТ-технологій та променевої терапії».

«Питання стабільності в країні є ключовим для розвитку», - підкреслив Глава українського Уряду.

За його словами, зараз Україна зіткнулася з черговим випробуванням - аномальними морозами. «Зараз чергове випробування: таких морозів не було багато років в Україні. Всю територію Україну охопили морози, при чому, аномальні морози: -34-35°С вночі», - підкреслив Микола Азаров.

Він звернув увагу, що такі холоду призвели до дуже великого використання енергоресурсів: «Енергосистема Україна спожила позавчора 31 тис. мВт на добу потужності. Такого колосального споживання не було ще у нас. Одного газу за три доби ми спалили мільярд кубів».

Прем'єр-міністр зазначив, що в країні досить складна ситуація. «Дуже важко зараз країні, людям важко. Але втрата стабільності в країні - це ще більші колосальні труднощі», - заявив він.

Разом з тим, Микола Азаров переконаний, що, незважаючи на всі ці випробування, країна їх гідно пройде і буде стабільно розвиватися. «Але висновки ми всі повинні зробити дуже серозні», - додав Глава Уряду.

 

 

версія для друку